top of page
DSC06114 (1).jpg

Služby

Více níže

koordinace.png

Úvodní schůzka

1-2 hodiny

Sejdeme se v naší nebo vaší oblíbené kavárně. My si poslechneme jakou máte představu a v případě, že žádnou nemáte, tak ji spolu vytvoříme. Ukážeme Vám naše podklady, poradíme kdy, kde, co a jak zařídit. Případně se domluvíme, že vše zařídíme my!  

 

Každá z našich služeb začíná touto schůzkou. V rámci regionu Českého Švýcarska je schůzka zdarma, jinde po domluvě.

Těšíme se, 

Tereza a Karolína

Koordinace svatebního dne

4-12 hodin

Užijte si každou minutu vašeho dne s rodinnou a přáteli. Neúkolujte družičky, svědky ani maminky. Zaúkolujte nás!

Sestavíme společně rozumný harmonogram svatebního dne. Převezmeme si od vás kontakty na dodavatele a o případné nesnáze se postaráme. Cena se odvíjí od počtu hodin, které s vámi ve váš den strávíme. Po úvodní schůzce, která je nezávazná, zašleme cenovou nabídku. 

snoubenci.png
klíč_edited_edited.png
klíč_edited.png

Svatba
na klíč

12 hodin a více

Máte svou vysněnou představu, ale málo času na realizaci? Postaráme se o celou svatbu, navrhneme svatební oznámení i všechny další tiskoviny. Vytvoříme návrh dekorování, které v daný den i provedeme. Zařídíme veškeré dodavatele dle vašich možností a preferencí. Vymyslíme spolu harmonogram vašeho velkého dne a stejně tak se postaráme o případné trable, takže si hosté ničeho nevšimnou. Individuální cenovou nabídku zasíláme e-mailem po úvodní schůzce, kde si ujasníme přesný rozsah práce.

Dekorace
a grafika

1-5 hodin

Neutrácejte zbytečně peníze za dekorace, které použijete jednou a pak se vám budou válet ve sklepě s tím, že je možná prodáte. Nechte dekorace na nás! Krásně vám svatbu nazdobíme dle vašich představ a vše potom zase uklidíme.

Vytvoříme pro vás vše, co na svatbu potřebujete. Od oznámení po poslední jmenovku na stůl. Chcete oznámení na skle či jiné originální zpracování? Není problém! 

kytice.png
bottom of page